32-vjeçari Babis Anagnostopoulos, i cili mbyti gruan e tij në sy të foshnjes 11-muajshe dhe sajoi grabitjen, u dërgua për arsye sigurie në burgun e grave në Koridhalo.

 

Ai u transferua atje së bashku me tre të dënuar të tjerë për drogë dhe raste kontrabande, njëri prej të cilëve ka qenë efektiv policie.

 

Autoritetet janë treguar të “kujdesshëm”, në mënyrë që piloti të shmangte kontaktet me “kriminelët e rrezikshëm”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *