Vajza e solistit të grupit NRG Band, Besnik Qaka ka festuar të mërkurën ditëlindjen e parë.

 

Këngëtari mes shumë emocionesh, ka ndarë një foto të së voglës, bashkangjitur së cilës edhe një urim shumë të bukur.

 

Sigurisht kjo festë dedikuar Unës ishte e bukur dhe e madhe siç e meriton e vogla, megjithëse gjasat që ta mbajë mend janë të vogla. Pas festës kanë dalë edhe pamjet emocionese dhe të bukura nga organizmi.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *