Subscribe

Një person humbi jetën në një aksident rrugor mëngjesin e kësaj të marte.

 

Përplasja fatale u regjistrua në rrugën e fshatit Omaraj në Malësi të Madhe, shkruan “Vizion Plus”.

 

Në aksident u përfshinë tre mjete dhe për pasojë, vdiq një person.

 

Viktima akoma nuk është identifikuar, ndërsa po punohet për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *