Një aksident rrugor u regjistrua mbrëmjen e kësaj të shtune në Sukth të Durrësit.

 

Një mjet tip “Renault” u përplas me një “Benz”.

 

Për pasojë, ngelën të plagosur katër persona, mes të cilëve njëri shofer dhe tre të tjerët (18, 16 dhe 15 vjeç) pasagjerë.

 

Efektivët po hetojnë për të zbuluar shkakun e aksidentit.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *