Një 40 vjecar ka gjetur vdekjen në Ishull Lezhë mesditën e kësaj të mërkure.

Nikolin Gjolaj leu veten me benzinë dhe i vuri zjarrin vetes në oborrin e shtëpisë.

40 vjecari u dërgua me urgjencë në spital por nuk arriti ti mbijetonte djegieve të rënda që kishte marrë.

Mendohet se depresioni ka cuar drejt ketij akti ekstrem 40 vjecarin nga Lezha i cili njihej si nje person i qete dhe pa probleme ne te kaluaren.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *