Një natë më parë, Tayna dhe Ledri Vula u bashkuan pas një kohe shumë të gjatë për të kënduar së bashku në një club veror ku kanë dhuruar show e ka pasur të papritura mes tyre.

Prej më shumë se një viti dy reperët publikuan bashkëpunimin e tyre të parë të titulluar “Aje” i cili vazhdon te dëgjohet në masë edhe ditët e sotme. Normalisht që kjo këngë do këndohej prej tyre dhe mbrëmjen e kaluar, por Tayna me levizje provokuese dhe të pasmet e saj e kanë lënë Ledrin pa fjalë dhe nuk ka mundur ta vazhdojë këngën. 

“Harrova tekstin” është shprehur reperi në moment, por Tayna e mori menjëherë situatën në kontroll. Video është bërë publike nga fansat e shumtë që i kanë ndjekur live. Shikoni videon e plotë:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *