Agron Llakaj konsiderohet si një nga emrat e mëdhenj të humorit shqiptar.

Dita e djeshme për të dhe bashkëshorten e tij, është e shënuar, pasi çifti feston 36-vjetorin e martesës.

Në këtë ditë, Llakaj ka zgjedhur të bëjë një urim special dhe publik për bashkëshorten e tij Konstandina.

Urimi i Agronit

“…36 vjet martese…E dashur Kostandina !… edhe pse ne kohe te veshtira, le te gezojme qe jemi bashke ne cdo dite dhe ne cdo vit…, e kujtim per kete pervjetor nje foto me keto dy dashuri , Adea & Teos…, dashuri mbi dashurite ! ❤️❤️🥂🍾 Gezuar !

Kujtojmë që Agron Llakaj, prej vitesh prezanton formatin e suksesshëm të humorit që transmetohet në Vizion Plus, Al Pazar dhe formatin e përditshëm, Fake Off./VIZION PLUS/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *