Një ngjarje e rëndë është regjistruar në një qëndër ku luhej Bowling në Los Angelos në SHBA.

 

Të dhënat e para konfirmojnë se brenda në  “Gable House Bowl” ka pasur të shtëna me armë zjarri.

 

Dëshmitarët I thanë “Los Angelos Times” se përpara përplasjes së armatosur, kanë dëgjuar një sherr të madh mes disa personave.

 

Po ashtu policia vendase ne lokalitetin Torrance ka konfirmuar ne twitter se nga kjo ngjarje e rëndë kanë mbetur të vrarë disa persona.

 

Mediat vendase bejne te ditur se ngjarja eshte ende ne zhvillim e siper dhe se policia po i pergjigjet me zjarr, personit te armatosur.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *