Kristen Stewart i ka habitur të gjithë me një fotografi që po qarkullon në rrjete sociale ku shenjat e zeza mbulojnë këmbët e saj.

 

 

Aktorja 27-vjeçare ishte në xhirimet e filmit “Underwater” në New Orleans teksa qëndronte e ulur në një karrige dhe bënin përshtypje këmbët e saj të ekspozuara.

 

 

Gjithashtu, Kristen kishte disa të prera në gjunjët e saj, gjë që ka shqetësuar një pjesë të madhe të ndjekësve.

 

 

Nuk dihet nëse kjo është bërë me grim për skenat e filmit të ri, apo ekziston ndonjë ngjarje të pazakontë që ka shkaktuar këto shenja.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *