Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka publikuar disa pamje, ku shfaqet e rrethuar me fëmijë.

Krahas fotove ku paraqitet e buzëqeshur,  Kryemadhi  ka përcjellë edhe një mesazh me objektiv të ardhmen e fëmijëve.

“Fëmijët tanë janë e ardhmja. Dhe është detyra jonë të luftojmë për ta”, shkruan kryetarja e LSI-së.

Në fjalimet e Kryemadhit në fokus kanë qenë gjithnjë të rinjtë dhe thirrjet për të bërë çmos që këta të fundit të mos largohen, por të japin kontributin në vendin e tyre.

One thought on “Kryemadhi: Fëmijët tanë janë e ardhmja, është detyra jonë të luftojmë për ta

 1. Zogja Kryemadhi e ke fjalen per femit e tu apo te ndo nje miku ?
  Me then te drejten politika Shqipetare esht ber si nje skuader futbolli lozin pa kundershtar dhe pa albiter
  Spektatoret nuk po kuptoin qe aty po luhet vetem per show
  Me pak fjal populli Shqipetare o kupton qe keta jan totalisht te korruptuar ose ju pelqen turtura dhe jetesa qe po bejn
  Po nga keta politikan qe dalin dhe na bejn leksjone
  Mendoni per familjen tuaj o popull kjo politik nuk u sjell as gje perveç vuajtje dhe premtime dhe mashtrime
  Kjo politik do zhdukur nje ore e me par
  Kemi nevoj per nje rini te re demokratike

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *