Kim Kardashian ja ka dalë që të bëhet pjesë e grupit me gjashtë personat më të ndjekur në instagram, të cilët numërojnë mbi 100 milion fansa.

 

 

Në këtë grup  kryeson këngëtarja simpatike Selena Gomez me mbi 120 milion ndjekës, Ariana Grande, Taylor Swift, Beyonce si edhe Cristiano Ronaldo, i vetmi mashkull dhe jo amerikan në grup.

 

 

Lajmin e gëzueshëm e ka dhënë vet 36 vjeçarja me anë të një postimi në Twitter.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *