Orhidea Latifi e njohur me emrin e artit si Kida, është këngëtarja më e preferuar e të gjithë të rinjve dhe kjo vihet re nga komentet që ata lënë në çdo postim të saj.

 

 

Postimi i radhës ka qenë pak  më i veçantë, sepse aty Kida ka uruar producentin e njohur Chriss Lekaj.

 

 

“Oho Kristaqo Happy birthday best brooo, ishalla je happy funny gjithmone”, –  ka shkruar këngëtarja poshtë fotos.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *