Një 44 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Krujës pasi është kapur me 26 kg lëndë narkotike Cannabis Sativa.

 

Në kuadër të operacionit të koduar “NOJA 3”, është bërë i mundur ndalimi i shtetasit B. M., 44 vjeç, banues në fshatin Nojë, Krujë.

 

Gjatë kontrollit të ushtruar përreth banesës së tij, u gjetën dhe sekuestruan në cilësinë e provës materiale rreth 26 kg lëndë narkotike e dyshuar e llojit Canabis Sativa.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *