Kandidatja për deputete e LSI-së në qarkun e Durrësit, Elona Guri është konfliktuar këtë të mërkurë me një qytetar, i cili identifikohet me inicialet Ç.K.

Uniformat blu shoqëruan në ambientet e Komisariatit të dyja palët në konflikt.

Ende nuk sqarohen rrethanat dhe shkaku i përplasjes.

Ngjarja ndodhi rreth orës  14:30, në lagjen nr.4 të qytetit bregdetar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *