Ditëlindja e 37 ka qenë një nga ditëlindjet më speciale për Albano Bogdon. Aktori e priti këtë ditëlindje në shtëpinë e Ferma VIP, ku u surprizua nga fansat dhe banorët e uruan më këngë e përqafime.

Aktori pati një dëshirë të çuditshme, për ta kaluar mbrëmjen e ditëlindjes i vetëm në shtëpinë e fakirit.

Lexo edhe :

Related Posts

Mëngjesin e sotëm ai është kthyer në shtëpi dhe është surprizuar teksa ka gjetur në krevatin e tij urimin e Baby G të shkruar me fruta të thata: Happy Birthday./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *