Rigelsa ka rrëfyer më shumë detaje rreth jetës së saj profesionale në Itali.

Teksa po bisedonte me Gledisin, ajo ka dhënë detaje rreth emocioneve që ka përjetuar në pasarelë.

Rigelsa foli edhe rreth serialit të saj, ku ajo është personazhi kryesor.

Rigelsa: Kam qenë në top 5 modelet dhe kur dola në pasarelë, filloi kënga  “Haleluja”, arrita në mes të pasarelës dhe s’e mbajta dot veten. Më erdhi një ndjesi,  një pozitivitet, fillova të dridhem dhe putha qiellin. E gjithë salla ka ndjerë shumë emocione. Kur më dhanë çmimin, lulet dhe kurorën, lulet i çova tek varri i dajës.

Gledisi: Të kanë dhënë më shumë mundësi.

Rigelsa: U ktheva në Itali, dhe më thanë për serialin.

Gledisi: Ke ndonjë rol të rëndësishëm?

Rigelsa: Jam kryesorja. /vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *