Aktorja Jennifer Aniston ende mban unazën e fejesës që i ka dhuruar Brad Pitt dikur. “The Mirror” shkruan se 51-vjeçarja mendohet se ka mbajtur unazën që kushton plot $500,000 që i dha Brad Pitt, kur u fejuan në 1999.

Nuk dihet se pse Jennifer Aniston vazhdon të mbajë unazën e fejesës, por ky veprim ka ngritur dyshimet se ajo ende është e dashuruar pas Brad Pitt.

“Star Magazine” shkruan se kohët e fundit takimet e tyre janë shpeshtuar dhe ata janë parë sisa herë në apartamentet e njëri-tjetrit./ Living

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *