Elsa Lila është suprizuar me një mesazh nga “qielli”. Një dron me një mbishkrim për të, emocionoi këngëtaren, e cila falenderoi autorët e kësaj surprize.

“Je më e mira, të duam pafund!”, shkruhej në dron.

Fermerët e përqafuan këngëtaren, duke i qëndruar pranë në këtë moment emocionues për të.

Ferma Vip 1 dhe Ferma Vip 2 janë kanalet e paltformës Tring ku mund të ndiqni 24 orë në shtatë ditë të javës çdo gjë që ndodh brenda rrethimit të Fermës VIP./vizionplus.tv/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *