Jennifer Lopez zbuloi telefonatën që i bëri Jane Fonda dhe bëhej fjalë për marrëdhënien e saj me Ben Affleck.

Ylli latin e bëri zbulimin në dokumentarin e saj të ri të titulluar “The Greatest Love Story Never Told”.

Siç tha ajo, kur vendosi të rikthehej me yllin e Hollivudit pas kaq shumë vitesh të ndarë, Lopez mori një telefonatë nga Jane Fonda.

Kur këngëtarja hapi telefonin, Jane Fonda i tha: “Së pari, diçka dua të dish. Nuk e di pse, por ndihem i investuar tek ju dhe Beni dhe me të vërtetë, me të vërtetë, me të vërtetë dua që kjo të funksionojë.”

Më pas, ajo donte t’i shprehte asaj shqetësimin për marrëdhënien e tyre . “Ky është shqetësimi im. Më duket se po përpiqesh shumë të provosh diçka, në vend që ta jetosh atë. E di, në çdo foto puthesh, përqafohesh…”, i tha ajo.

Siç thotë Jennifer Lopez, ajo e siguroi se e gjithë kjo në kamera është gjithçka tjetër veçse “fake”. “Ne thjesht po jetojmë jetën tonë”, u përgjigj këngëtarja latine.

Diku tjetër në dokumentar, Ben Affleck, megjithatë, pranoi se ai nuk donte që marrëdhënia e tyre të ishte aq publike sa ishte në fillimet e tyre./vizionplus.tv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *