Cardi B ja ka dalë për mrekulli të ruajë format e saj dhe pak pas lindjes. Kanë kaluar vetëm 6 javë nga lindja dhe ajo duket në formë perfekte.

 

Përmes një foto të shpërndarë në Instagram artistja Cardi B në një ‘festë private e veshur vetëm me të brendshme të zeza dhe duke vënë në fokus gjoksin.

 

Artistja ishte në Los Angelos gjatë javës për të gjiruar video-klipin me Selena Gomez dhe Ozuna për këngën e re të DJ Snake.

 

Gjithashtu ajo ishte pjesë e “MTV Video Music Aëards” ku shkëlqeu me paraqitjen e saj.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *