Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij para disa muajsh zbuluan se shumë shpejt do të bëheshin prindër për herë të katërt.

 

Përmes një postimi në Instagram Ariana ka  ndarë me ndjekësit një foto ku ka zbuluar se koha për të ka kaluar shumë shpejt.

 

“Tashmë në muajin e 5-të. Kjo kohë po kalon shumë shpejt”,- ka shkruar ajo bashkangjitur fotos.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *