Një 38 vjeçar i shpallur në kërkim ka rënë në prangat e policisë së Vlorës.

 

Shtetasi i arrestuar është me inicialet R.A., Vlora.

 

38 vjeçari u arrestua pasi ndaj tij Gjykata e Shkallës së Parë për Krimet e Rënda Tiranë, më datë 01.10.2016 ka caktuar masën e sigurimit personal  “Arrest me burg” për veprat penale “Kultivimi i bimëve narkotike”, dhe “Grup i strukturuar kriminal”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *