Këngëtarja e famshme e hip hop-it, Iggy Azalea, ka publikuar projektin e saj më të ri, këngën dhe klipin “Mo Bounce”. Ky projekt muzikor është i pari që këngëtarja sjell pas ndarjes me Nick Young.

 

 

Ndërkohë, për t’i treguar atij se çfarë ka humbur, 26-vjeçarja vjen më seksi se asnjëherë më pare,  me skena të nxeht  në klipin e saj të ri.

 

 

Ajo ka mahntiur fansat me lëvizjet e saj provokuese dhe koreografinë, duke ëu kujdesur që në sy të bien më së shumti të pasmet e saj. Në fund të fundit kënga për të është bërë.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *