Subscribe

Policia ka dhene informacion paraprak mbi aksidentin e rende qe ndodhi ne oret e para te memgje

Në aksin rrugor Milot-Mamurras, mjeti tip “Toyota” ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga dhe ka rënë në kanal me ujë.

Për pasojë kanë humbur jetën shtetasit Saber Dunga 45 vjeç, banues në Durrës, dhe Urim Pepa 39 vjeç, banues në Tiranë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes, si dhe shërbimet e Policisë vijojnë kontrollet përgjatë kanalit nëse në automjet ka pasur shtetas të tjerë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *