Një i ri u bë autor i një grabitjeje në Pogradec këtë të premte. Ai u fut në një kompani celularësh dhe kërkoi nga shitësja lekët.

 

Por pasi kjo e fundit refuzoi, i riu vodhi vetëm një aparat celular dhe u largua nga dyqani.

 

Policia po ndjek autorin, ndërsa po shikohen edhe kamerat e sigurisë për të zbuluar detaje të tjera.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *