Subscribe

“Vizion Plus” siguron pamjet nga momenti kur një person, i maskuar, vendosi mbrëmjen e të hënës një sasi tritoli në portën e banesës së presidentit të Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka në Durrës.

 

Siç shihet edhe në video, pasi vendos lëndën plasëse, i riu largohet më vrap.

 

Pas ngjarjes, Duka reagoi për mediat, ku bëri të ditur se brenda në banesë ndodhej bashkëshortja e tij dhe djali. Ai theksoi se duke qenë se ditët e fundit përplasjet në federatë kanë qenë në qendër të opinionit publik, çdokush mund të çojë lehtësisht ndërmend faktin që gjithçka po bëhet në kuadër të zgjedhjeve në federatë.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *