Goditet një rast i mitdhënies nga Policia e Pogradecit.

 

Forcat e rendit bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit Nevrus Alla, 26 vjeç, banues në fshatin Senishtë.

 

Arrestimi i tij u bë pasi, ky shtetas është kapur nga shërbimet e Policisë Rrugore duke drejtuar një motoçikletë pa targa, pa leje drejtimi dhe për të shmangur masën administrative, iu ka ofruar punonjësve një kartëmonedhë me vlerë 1000 lekë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *