Policia e Lezhës arrestoi këtë të diel një 28-vjeçar.

 

I riu u kap në aksin rrugor Milot-Rrëshen, teksa udhëtonte me makinë.

 

Ai u prangos sepse drejtonte mjetin pa leje drejtimi dhe në gjendje të dehur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *