Albano dhe Renisi diskutuan lidhur me problemet e bashkëjetesës në fermë.

Albano theksoi se shpesh herë fermerët nuk tregohen të kujdesshëm kur ai flen dhe bëjnë zhurmë.

“Ti mua më ke shok të ngushtë dhe prapë kujdesesh në maksimum. Më sheh në gjumë dhe kujdesesh të hypësh shkallët pa më zgjuar. Këta janë fare more vëlla, duke hapur ca qese sikur s’je fare aty”, tha ai.

Ndërkohë Renisi theksoi se shqetësim janë edhe takat e vajzave në dhomën e gjumit.

Ferma Vip 1 dhe Ferma Vip 2 janë kanalet e paltformës Tring ku mund të ndiqni 24 orë në shtatë ditë të javës çdo gjë që ndodh brenda rrethimit të Fermës VIP./vizionplus.tv/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *