Mbrojtësi i Kombëtares, Elseid Hysaj nuk do të jetë pjesë e formacionit në ndeshjen e Shqipërisë me Bjellorusinë.

 

Shkak për këtë është bërë infektimi i tij me koronaviru. Përgjigja e tamponit për Hysajn doli mbrëmjen e kësaj të marte dhe ai u fut menjëherë në karantinë.

 

FSHF njoftoi se tamponin e kanë kryer edhe lojtarët e stafi teknik i Kombëtares, por përgjigja për ta ishte negative.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *