Një e moshuar vetëhedhur nga kati i katërt i pallatit ku jetonte dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

 

Ngjarja ka ndodhur mesditën e kësaj të hëne në  rrugën “Mahmut Fortuzi”, në Tiranë.

 

Sipas uniformave blu gruaja dyshohet se në kushte të rënduara psikologjike, është vetëhedhur nga kati i 4-të i banesës.

 

Viktima është identifikuar si shtetasja  H. R., 92 vjeçe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *