Gwyneth Paltrow dhe Brad Falchuk mund të jenë  martuar në një ceremoni të papritur mbrëmë në Los Angleles. Ngjarja në të cilën u fotografuan u tha se ishte thjesht një feste por shumë prej fansave jane të bindur se ishte një martesë.

Gwyneth mbërriti me një limuzinë dhe u largua me një fustan të mrekullueshëm me ngjyrë të kuqërremë Giambattista Valli.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *