Thierry, partneri i artistes së ndjerë Hueyda El Saied po përmbush në mënyrën më të mirë detyrën e tij si baba. Ai birësoj djalin e Huydës kur ai ishte 6 vjeç dhe ai vit u shënjua si më i bukuri në jetën e artistes, siç e përshkroi vetë ajo.

Në një video postuar në Instagram, Thierry shihet një kolazh fotosh dhe videosh me Gabrielin teksa kanë udhëtuar në vende të ndryshme të botës. Kanë përjetuar eksperienca të shumta dhe të veçanta dhe ajo që bie në sy është lumturia e vogëlushit të cilën e shpreh me ëmbëlsinë e buzëqeshjes në çdo pozim.

“Los Angeles, Vegas, Whistler, Val d’Isere, Dubaï, Paris, Mykonos and Marrakech!! Gjithmonë bashkë”, shkruan Thierry./vizionplus.tv

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Thierry Grosjean (@thierry_grosjean_)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *