Baby G ka treguar se çfarë do të bëjë pasi të dalë nga “Ferma VIP”.

E pyetur nga Dijonisi, fermerja u shpreh se do të përqafojë familjen sepse e ka marrë malli. Gjithashtu Baby G tha se do të qëndrojë në Shqipëri për projekte të reja.

Pjesë nga biseda:

Dijonisi: Ti Baby G kur të dalësh, çfarë do bësh?

Baby G: Çfarë nuk kam të bëj me jetën. Kam për të bërë shumë gjëra

Dijonisi: Gjëja e parë që do bësh?

Baby G: Gjëja e parë që do bëj është të përqafoj mamin, babin, motrat

Mariana: Do shkosh në Londër apo do rrish këtu?

Baby G: Do rri këtu, por do shkoj dhe në Londër 1 javë. Do punoj do bëj intervista, klipe. /vizionplus.tv

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *