Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka uruar besimtarët ortodoksë Gëzuar Pashkën.

Përmes një postimi në rrjetin social facebook Balla teksa ka publikuar foton e vajzës së tij Melani, shkruan: “Gëzuar festën e Ringjalljes së Krishtit, triumfit të dashurisë dhe shpresës. Ta kaloni këtë festë me shëndet dhe gëzim pranë njerëzve tuaj të dashur”, shkruan Balla.

Postimi i plotë i Taulant Ballës:

Krishti u ngjall! Ju uroj të gjithë besimtarëve ortodoksë gëzuar Pashkën! Gëzuar festën e Ringjalljes së Krishtit, triumfit të dashurisë dhe shpresës. Ta kaloni këtë festë me shëndet dhe gëzim pranë njerëzve tuaj të dashur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *