Tuna ka qenë në qendër të vëmendjes të mediave këto ditë, kjo për shkak të një fotoje që këngëtarja kishte publikuar në ‘Instagram’ ku barku i saj dukej pak i fryrë.

 

Të gjithë fansat e komentuan shumë dhe me foton që publikoi sot, ajo i ngriti akoma dhe më shumë dyshimet.

 

E veshur me një ‘body’ me tyl dhe sipër saj një kimono të fryrë, por të hapur në pjesën e barkut duke e bërë atë shumë të dukshëm.

 

Komentet ishin të shumta po ato që ranë më shumë në sy ishin komentet në lidhje me thashethemet e fundit. Disa e pyesnin nëse ishte sërish shtatzënë, ndërsa të tjerë e uronin që fëmija të ishte një vajzë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *