Eva Murati bën tifo për Juventusin. Ky èshtë titulli që i dedikon prezantueses se mbremjeve te Champions League ne Tring, faqja e njohur sportive “Sportmediaset” ne facebook.

 

Ne lajmin e shoqeruar me foto seksi tre Eva Muratit nga pushimet e veres ne brigjet e Greqise, “Sportmediaset” e identifikon bukuroshen e ekranit si aktore dhe showgirl me gati një milion ndjekës në Instagram.

 

 

“Zemër bardhezi”,  eshte pershkrimi qe i vendos faqja e njohur e lajmeve sportive ne Itali, lajmit dedikuar Eva Muratit.

 

Ajo eshte prej vitesh nje imazh i platformes Tring, moderatore e mbremjeve te emisioneve te champions league te martave dhe te merkurave sa here qe kompeticioni me i bukur luan ndeshjet e veta.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *