Enrique Iglesias gjithmonë është shprehur i rezervuar në jetën e tij private, por duket se herën e fundit ai ka zbuluar më shumë detaje në lidhje me të dashurën e tij.

 

Këngëtari dhe partnerja e tij, Anna Kournikova, janë në lidhje qe 17 vite, ndërsa në dhjetor të vitit të kaluar pritën në jetë binjakët Nikole dhe Lucy.

 

Derisa shumë prindër të rinj kanë probleme me romancën, Enrique ka thënë se jeta e tij seksuale është në momentin më të mirë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *