Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata, ka publikuar projektin e saj të ri muzikor.

 

Kënga e re është quajtur ‘A m’don’ dhe në videoklip. Teksti i këngës është shkruar nga vetë këngëtarja në bashkëpunim me Arbër Zeqon.

 

Elvana nuk kishte lajmëruar për këtë projekt të ri muzikor dhe ishte një suprizë për të gjithë fansat e saj.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *