Elsa dhe Valeri kanë lënë pas debatet dhe e kanë forcuar edhe më shumë miqësinë mes tyre.

Dyshja përgatiten së bashku kosin me batuta.

Çiljeta u shpreh se ndjehet shumë  elumtur kur i sheh ata të dy së bashku dhe i kanë lënë pas debatet mes tyre.

“Më bëhet zemra mal kur ju shoh bashkë. Sa mirë kur jeni kështu së bashku”, tha Çiljeta. /vizionplus.tv/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *