Subscribe

Një ngjarje e rëndë u regjistrua këtë të hënë në Rrugën e Kavajës në Tiranë.

 

Një person me thikë në dorë, mëson “Vizion Plus”, është futur brenda xhamisë dhe ka plagosur pesë persona.

 

Të plagosurit u dërguan në spital, jashtë rrezikut për jetën.

 

Autori është identifikuar si Rudolfë Nikollaj dhe është neutralizuar nga policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published.