Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e kësaj të mërkure në Fier ku një 57 vjeçare i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur.

 

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:05 në fshatin Sektor-Seman, Fier,. Sipas policisë 57 vjeçarja me inicialet E.Sh., u gjet në kasollen e bagëtive, pranë banesës së saj.

 

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *