Ajo është vetëm 18 vjeç, është e bukur dhe bën një jetë përrallore. Po flasim për Trejsi Peçin vajzën e kryetarit të Bashkisë së Tepelenës, Tërmet Peçit.

 

 

Vetë Trejsi duket se është koshiente për paraqitjen e saj të jashtme që duhet thënë se është mjaft joshëse ndaj dhe ajo zgjedh të postojë foto të bukura në rrjetet sociale, veçanërisht foto që tregojnë jetën plot luks të saj. Sigurisht që jetën ia ka garantuar babai i saj, kryebashkiaku i Tepelenës.

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *