Ka arritur mbi 4.4 milion klikime për një javë, Ferrari nga Dhurata Dora, momentalisht po thyen rrjetin me suksesin e saj dhe tekstin që na ka mbetur në mendje të gjithëve.

Nëse dëgjoni me kujdes tekstin e këngës të kenduar nga Dhurata do të vini re ndër vargje një ngjashmëri shumë të vogël me këngën e Ledrit në bashkëpunim me Lumi B, Kiss Kiss.

Në tekstin e Ledrit kemi këto vargje: “Ma bon Mister Lovah Lovah, Mister Lovah Lovah uh, Nje here t’kam taku e kurre mo nuk t’kom harru, Mister Lovah Lovah, Mister Lovah Lovah uh, Uh sa mire po twerkirat”,  ndërsa në vargjet e Dhuratës thuhet: “Pse po shitesh Mister Lovah Lovah, Kur krejt fotot po mi bën like”

E kishit vënë re? Dhurata Dora thumbon Ledrin aty ku nuk e prisnim! #vizionplustv #dhuratadora #ledrivula

null

A është ky një ngacmim nga ana e Dhuratës për Ledrin apo duhet ta marrim si një diss dhe një prishje të marrëdhënieve mes dy këngëtarëve? Kjo mbetet për tu pare në ditët në vazhdim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *