Pete Davidson dhe Madeleine Klein janë ndarë pas një viti së bashku.

Së fundmi çifti ka vendosur të marrë rrugë të ndara, raporton një person i afërt për Sun.

Siç pretendon burimi, ndarja e tyre ka qenë miqësore dhe të dy janë në marrëdhënie shumë të mira. Deri më tani, as nuk e ka konfirmuar lajmin dhe as nuk e ka komentuar ndarjen.

Çifti filloi lidhjen në shtator 2023, por e mbajtën lidhjen e tyre të fshehtë për rreth një muaj. Ata u shfaqën për herë të parë së bashku në publik në një festë të Saturday Night Live në Nju Jork në tetor 2023.

Edhe pse çifti dukej se po kalonin shumë mirë dhe të gjithë menduan se kjo romancë e veçantë do të zgjaste më shumë se ato të mëparshmet e Pete Davidson, e kishin gabim.

Sigurisht, Madeleine Klein ndoshta e dinte këtë që në fillim të marrëdhënies së tyre. Një burim i afërt me të tha për DailyMail se ndërsa Klein, 25 vjeç, është duke “argëtuar” me komedianin 29-vjeçar, ajo nuk mendon se marrëdhënia e tyre do të jetë më shumë se “një kohë e mirë”./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *