Dy vëllezer kanë plagosur rëndë një 41 vjecar pas një sherri në fshatin Pojan të Fierit .

 

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e të premtes jashtë një lokali.

 

Shtetasi me iniciale D.Gj 21 vjec që u arrestua dhe vëllai i tij I shpallur në kërkim kanë plagosur rëndë shtetasin me iniciale E.A.

Ky I fundit u përcoll fillimisht në spitalin e Fierit e më tej u dërgua me urgjencë drejt spitalit të Traumës në kryeqytet ku pas ndihmës që iu dha mësohet se është jashtë rrezikut për jetën.

 

Ende nuk ka të dhëna përse ka ndodhur ky sherr.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *