Ditea Berisha ka treguar gjithmonë anën e një vajze shumë të kujdesshme dhe të mirëkuptueshme me fermerët e tjerë, duke shmangur çdo lloj përplasje apo hatërmbetje.

Së fundmi, ajo është mërzitur nga bashkëjetuesit e tjerë të “Ferma VIP” dhe për këtë situatë, i ka hapur zemrën Marianës.

Ajo tregon se me një pjesë të fermerëve, shkuan dje për të ngrënë bukë me vezë dhe asaj nuk i dhanë, e më pas ka gatuar vetë makarona.

Ky veprim, nuk është pëlqyer as nga Mariana.

E di sa jam mërzitur dje? I tregova edhe Florit. Këtu nuk dihet respekti fare. U futën dje dhe hëngrën bukë me vezë. U dha çunave dhe po prisja të më jepnin mua, hic ato. Pastaj u ngrita  dhe bëra makarona”, tha DItea./vizionplus.tv

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *