Moderatorja Elita Rudi ka humbur një person të dashur.

 

Rudi përmes një postimi në Instagram, ka lajmëruar ndarjen nga jeta të gjyshes së saj në moshën 82-vjeçare.

 

Ndërkohë kujtojmë se moderatorja është në muajin e saj të fundit të shtazanisë, dhe humbja e një personi të dashur e bën më të vështirë këtë muaj për të.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *