Deputeti socialist i Beratit, Fadil Nasufi është infektuar me koronavirus.

 

Mësohet se deputeti Nasufi kishte disa ditë që ka shfaqur shenja të infektimit dhe wshtw karantinuar në banesën e tij në Berat.

 

Nasufi ka tamponin dhe përgjigjia rezultoi pozitive. Ai është në gjendje të mirë shëndetësore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *