Ky është Benjamin Bezhana që humbi jetën në një atentat mbrëmjen e kësaj të marte në Vlorë.

 

27-vjeçari u qëllua me breshëri në makinën e tij, teksa po kthehej në shtëpi.

 

27-vjeçari ishte dënuar më herët në Itali, por akoma nuk ka asnjë informacion se pse ndodhi vrasja apo kush është autori.

 

Efektivët kanë ngritur pika kontrolli dhe po kontrollojnë zonën për shoqërimin e personave të dyshuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *